Sprzet - Yellow Station Studio

Yellow Station Studio
Yellow Station Studio
Przejdź do treści
muzyka
HARDWARE

Arturia Analog Experience - SYNTEZATOR HYBRYDOWY.

 THE LABORATORY jest profesjonalnym rozwiązaniem w serii Analog Experience. Instrument został wyposażony w najwyższej klasy 61 klawiszowy kontroler MIDI oraz najbardziej rozbudowaną wersję analogowego oprogramowania.
 Analog Experience THE LABORATORY to działająca niezależnie, uniwersalna klawiatura sterująca, idealna do pracy w studiu i na scenie. 61 klawiszy ze zintegrowanym aftertouch’em i pełną czułością velocity, rozbudowany zestaw kontrolerów i dodatkowe wejścia Sustain i Expression zostały stworzone, aby mieć możliwość wyrażenia maksymalnej ekspresji podczas występów na żywo. Gdy oprogramowanie jest podłączone do klawiatury, można korzystać z instrumentu jak z hardwarowego syntezatora, w tradycyjny sposób.

NOVATION ULTRANOVA.

UltraNova to innowacyjny syntezator analogowy z potężnym procesorem efektowym. Całość nakręca silnik syntezy z legendarnej SuperNovy II. Całe urządzenie jednak prezentuje sobą najnowszą technologię zapakowaną w niepozorną obudowę. Producent zadbał o to by UltraNova posiadała szereg zupełnie nowych funkcji, jeszcze bardziej niesamowite filtry, edytory programowe oraz doskonały dotykowy performance mode.
DIGITAL AUDIO WORKSTATION

FL Studio.

 Profesjonalne oprogramowanie, pełniące funkcję wirtualnego studia nagrań. Łączy ono w sobie narzędzia do komponowania, aranżacji, nagrywania, edycji, miksowania i masteringu wysokiej jakości muzyki.
Program tworzony jest nieprzerwanie od ponad 12 lat, a jego ogromne  możliwości docenione zostały przez wielu popularnych artystów zarówno z  Polski, jak również całego świata. Zastosowań  programu jest wiele, zaczynając od tworzenia kompletnych utworów,  kreowaniu podkładów, łączenia ich z wokalem, a kończąc na  "dopieszczaniu" i miksowaniu już gotowych projektów.

PreSonus Studio One.

 Studio One 3 to nowe, fantastyczne funkcje aranżowania i tworzenia sekwencji oraz narzędzia do projektowania brzmień. Program idealnie nadaje się do nagrywania, miksowania i masteringu, oraz zaawansowanej kreacji brzmień. Studio One 3 to także, nadal, jeden z najprostszych, najszybszych i najłatwiejszych do opanowania programów DAW Studio One 3 zachwyca czytelnym i nowoczesnym wyglądem, natywną grafiką o wysokiej rozdzielczości i intuicyjnym, wielo-dotykowym interfejsem użytkownika.
AUDIO

Yellow Station Studio -  wyposażenie audio.

         
MACKIE MR6mkIII - monitory studyjne, aktywne, dwudrożne kolumny studyjne bliskiego pola.
SCARLETT 2i2 - Druga generacja interfejsów audio 2 in / 2 out na USB 2.0.
Essence STX II - Karta dźwiękowa Hi-Fi ze współczynnikiem SNR 124dB i oscylatorem krystalicznym oraz zestawem 3 wzmacniaczy operacyjnych.
Bowers & Wilkins - zestaw monitorów ze wzmacniaczem i subem.
DAW MASTERING

Studio One.

Dotychczas, aby sfinalizować projekt musieliśmy zmienić środowisko pracy lub stosować dodatkowe narzędzia pomiarowe. Studio One ma wszystko w zasięgu ręki. Wystarczy zmienić tryb pracy z Song na Project. Dostępne są narzędzia, umożliwiające analizę widma i wysterowania. Za pomocą tego trybu można dodać informacje tekstowe, które zostaną zapisane jako CD-Text.

FL Studio.

Podobnie jak Studio One, ten DAW umożliwia wykonanie masteringu. Yellow Station Studio posiada całą gamę wtyczek masteringowych, potrzebnych do realizacji tego procesu, miedzy innymi, PSP Audioware, FabFilter, Waves, Nomad, Softube, Slate Digital i wiele innych.

iZotope Ozone 6,7 i 8.

Samodzielne oprogramowanie masteringowe ze Szwajcarii.
- transparentne i dynamiczne mastery, dzięki Dynamic EQ oraz Maximizerowi z nowym algorytmem IRC IV;
- niezbędne narzędzia i procesory do wykonania masteringu;
- możliwość wykorzystania innych pluginów w procesie masteringowym;
- format eksportu z szeregu skompresowanych i nieskompresowanych formatów jak MP3, WAV, AIF czy AAC.
SOFTWARE

To tylko kilka z bardzo bogatej kolekcji wirtualnych instrumentów vst. W zasobach Yellow Station Studio znajdują się wirtualne instrumenty takich firm jak: U-He, Korg, Tube Ohm, Super Wave, AAS, Rob Papen, Arturia, Steinberg, Native Instruments i wiele wiele innych, których nie sposób wymienić :)
Wróć do spisu treści